Masaż czekoladowy prezentem dla dwojga

środa, 8 lutego 2012 1 komentarze
Czekolada ma cudowne właściwości i nie od dziś wiadomo, że po zjedzeniu czekolady poziom endorfin we krwi nagle wzrasta, a człowiek czuje się szczęśliwszy. Niemniej, nie tylko jedzenie czekolady może wpłynąć na poprawę naszego nastroju gdyż równie skuteczną i przyjemną metodą jest masaż przy użyciu gorącej czekolady. 

Bezwzględnym jego plusem jest to, że wszyscy, bez względu na to czy się odchudzają czy nie, mogą z niego skorzystać. Masaż czekoladowy jest wielką przyjemnością i prowadzi do niesamowitych wrażeń zmysłowych.

Zapach czekolady działa niezwykle kojąco, sam zaś masaż gwarantuje nam pełne odprężenie. Masaż czekoladowy dedykowany jest osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i nie mają czasu na zażywanie relaksu. Średni czas masażu wynosi około godziny, zaś jego koszt waha się w granicach 100-200 złotych. 

Tego typu masaże są najczęściej wykonywane w profesjonalnych salonach SPA ale też i niekiedy w "dobrych" gabinetach kosmetycznych. Skutki masażu są widoczne gołym okiem. Zaraz po nim skóra jest o wiele gładsza, bardziej aksamitna i sprawia wrażenie wypoczętej. Mięśnie znacznie się rozluźniają, przez co możemy uwolnić się od stresu i zrelaksować. Jeśeli zaś jesteśmy zrelaksowani, oczyszczamy nie tylko duszę, ale przede wszystkim ciało, które samoistnie się regeneruje. 

Masaż czekoladowy może stanowić więc doskonały prezent z okazji rocznicy czy też  walentynek. Masaż z użyciem płynnej czekolady jest często wybierany przez pary może bowiem służyć jako początek miłego wieczoru, bądź stanowić ukoronowanie męczącego dnia.

1 komentarze:

  • gegeg pisze...

    Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego.
    prezent dla faceta

Prześlij komentarz

 
Autorem niniejszego bloga jest: Alicja Wartacz